Lastearste kutsutakse osalema geneetikaalases mikrokraadiprogrammis

Categories
Foto: Freepik

Eesti Lastearstide Seltsi liikmed on oodatud osalema TÜ meditsiiniteaduste valdkonna uues mikrokraadiprogrammis „Geneetika personaalmeditsiinis“. Programmis osalejad saavad laiapõhjalised teadmised geneetilisest meditsiinist ja selle lisandväärtusest, rakendamise võimalustest, senistest kogemustest ja perspektiivides praktilises kliinilises ja tervishoiualases töös.

Programm on eelkõige suunatud praktiseerivatele arstidele ja meditsiinipersonalile igalt erialalt, samuti meditsiinisektori ja terviseteenuste valdkonna töötajatele nii riiklikus kui erasektoris. Programmis on osalema oodatud need, kes täna ja edaspidi kasutavad kasvavas trendis geneetilisi teste ja tulevikus hakkavad tegelema personaalmeditsiinist tulenevate väljundite nõustamisega.

Õppetöö toimub 2023. a novembrist kuni 2025. a märtsini kontaktõppe sessioonidena ja ka iseseisva õppena.

Kursuse ajakava ja registreerimise info