Alina Roštšinskajat tunnustati Noore Kolleegi preemiaga

Categories
Eesti Lastearstide Seltsi president dr Chris Pruunsild koos Noore Kolleegi preemia pälvinud dr Alina Roštšinskajaga

18. aprillil anti esmakordselt välja Eesti Lastearstide Seltsi Noore Kolleegi preemia, mille pälvis pediaatria eriala resident Alina Roštšinskaja.

Preemia saajat on kirjeldatud kui meeldivat suhtlejat, alati korrektset ja põhjalikku noort kolleegi, kes võtab endale rohkem kohustusi kui temalt oodatakse. Lisaks residentuuriõppele on Alina ka doktoriõppes, kus uurib eestikeelse suhtlusroboti kasutuselevõttu laste taastusravis. Ta on edukalt esindanud oma uurimisgruppi ja osalenud teaduskonkurssidel.

Eesti Lastearstide Seltsi noore kolleegi preemia on tunnustus ühele pediaatria eriala residendile või noorarstile, kes paistab silma oma erialaste teadmiste või teadustegevusega, näitab üles hoolivust nii patsientide kui kolleegide suhtes ning on oma käitumise või tegudega kolleegidele eeskujuks.